21 травня в селищі Мір (Білорусь) було презентовано медалі ІІ Європейських ігор – 2019, які відбудуться в Мінську. Чохол для медалей виготовлено з натурального дерева. Символ нагород – чарівна квітка папороть, “папараць кветка”, білоруською мовою.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/60510098_2162361193882070_2651655058420137984_n.jpg)
Україну на цьогорічній європейській олімпіаді представлятимуть 200 спортсменів у 21 дисципліні, в тому числі представники вільної, жіночої та греко-римської боротьби.