Виконавча рада United World Wrestling нещодавно зібралася для розробки плану дій щодо решти змагань у 2020 році.

Цей план включає в себе умови та критерії, які дозволять проводити заходи у тому випадку, якщо вони зможуть забезпечити здоров’я та безпеку спортсменів та інших учасників. Змагання повинні проводитись із дотриманням загальних санітарних умов, має бути можливість міжнародного пересування в країну-організатор і назад, а також повинні бути прийняті ефективні заходи протидії впливу КОВІД – 19. Конкретні контрзаходи все ще розглядаються різними комісіями та експертами UWW з метою забезпечення максимально безпечних умов конкуренції.

UWW також буде працювати разом і підтримувати діалог з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та медичним департаментом міжнародного олімпійського комітету (МОК), щоб залишатися в курсі всіх важливих деталей.

Будь-які змагання, проведення яких планується у 2020 році, повинні відповідати критеріям, встановленим Виконавчою радою. У змаганнях повинні брати участь 8 з 10 кращих команд і не менше 70% країн-учасниць (виходячи з відвідуваності спортсменів за попередній рік).

Для того, щоб змагання відбулися, умови та критерії змагань повинні бути підтверджені UWW та місцевими організаторами за два місяці до початку турніру.

Якщо всі ці критерії будуть дотримані, будуть проведені наступні змагання:

Чемпіонат Європи серед кадетів – місто, яке буде підтверджено, Польща – 05-11.10.2020
Юніорський чемпіонат Європи – Скоп’є, Македонія – 19-25.10.2020
Чемпіонат світу U23 – Тампере, Фінляндія – 23-29.11.2020

Щоб допомогти знизити ризик і контролювати безпеку змагань, Виконавча рада також вирішила відкласти проведення юніорських чемпіонатів світу до грудня і об’єднати юніорські і дорослі чемпіонати світу одним організатором. Господарем обох змагань стане Белград.

Юніорський чемпіонат світу- Белград, Сербія – 04-10.12.2020
Чемпіонат світу серед дорослих – Белград, Сербія – 12-20.12.2020

Континентальні чемпіонати будуть розглядатися кожною регіональною радою, і доцільність проведення кожного змагання буде визначена з урахуванням статусу пандемії в кожному регіоні.

Правління також вирішило, що якщо умови не дозволяють проводити юніорські чемпіонати світу, то замість них може бути розглянуто проведення континентальніих чемпіонатів. Наприклад, якщо умови не дозволяють проводити чемпіонати світу до 23 років, то в ці дати можуть бути організовані чемпіонати Європи до 23 років.

Виконавча рада знову збереться в серпні і буде інформувати борцівське співтовариство про будь-яке нове рішення відповідно до оновленої інформації про пандемію, а також оновлювати програму змагань і критерії їх проведення.

“United World Wrestling має величезну повагу і дякує всім організаторам за їх самовідданість і готовність до проведення змагань в ці безпрецедентні часи”, – сказав президент United World Wrestling Ненад Лаловіч. – “Ми хотіли б подякувати всьому борцівському співтовариству за їх підтримку і гнучкість в адаптації до умов, які змінюються щодня. Разом ми досягнемо успіху на килимі і поза ним.”