З Днем Незалежності, Українці!

Понад тридцять років минуло з моменту, як наша держава стала вільною, але сьогодні українцям знову доводиться боротися за свою незалежність, за свою Свободу, за право хазяйнувати у власному домі. Дев’ять років, як ворог прийшов в наш дім і півтора роки вже точиться страшна повномаштабна війна, 547 днів ми чуємо сигнал тривоги… За цей час наша країна кардинально змінилася, українці ще більше згуртувалися і віра в нашу Перемогу стала непохиною.

Але попри все українці встояли і наші спортмени й надалі виступають на світовій арені і на честь їх перемог лунає гімн України. Ми довели, що українці незламні тому Перемога буде за нами!

Сьогодні знову не буде традиційних парадів, не буде урочистостей, але вся нація буде молитися за мир в рідній державі. Ми будемо просити в Бога Свободи та безпеки для наших дітей. Ми пройшли стільки випробовувань та готові і надалі захищати свою землю.

Ми віримо в Збройні Сили України, тому що це наші брати, чоловіки, батьки, сестри, дружини та матері. Ми віримо в Перемогу!

Слава Україні! Смерть ворогам!