“Чемпіон Олександра Пекарська! Слава Україні!” – так оголосив шведський коментатор при сходжені на найвищу сходинку п’єдесталу юну українку з Рокитного.

З 13 по 15 жовтня у красивому шведському місті Умео пройшли змагання найбільшого в цій країні міжнародного турніру з вільної, греко-римської та жіночої боротьби— БОРЦІВСЬКА БИТВА (Umeå Wrestling Battle). В змаганнях взяли участь більше 500 учасників з 12 країн!

78 команда з Європи, Африки, Азії, США та борці з Рокитне (UKR)! Змагання були особисто-командними.
На турнірі перебувала перша Олімпійська чемпіонка з жіночої боротьби, українка Ірина Мерлені. І вона особисто сказала Олександрі, що буде за неї вболівати. Видно дуже допомогло! Олександра Пекарська поклала всіх своїх суперниць на лопатки! Наш прапор цією дівчинкою було піднято на першій сходинці спортивного п’єдесталу в королівстві Швеція!

Брати Віталій та Станіслав Марківці вже досить довго виходять на борцівський килим. Обоє є учнями Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.
Виступаючи у ваговій категорії до 55 кілограмів Станіслав Марковець завоював срібну нагороду.
Віталій Марковець отримав бронзу у ваговій категорії до 80 кілограмів.

Кирило Попок здобув срібло в греко-римській боротьбі. У ваговій категорії до 29 кілограмів.
Дмитро Магеровський завоював бронзу у ваговій категорії до 34 кілограмів з вільної боротьби.

Точніше, всі п’ятеро українських борців повертаються додому з нагородами турніру, який пройшов в м. Умео (Швеція)!

Рокитнівчани зайняли ДРУГЕ загальнокомандне місце серед юнаків до 17 років (U-17) серед 17 команд. Третє місце серед дівчатк до 9 років(U-9) з 14 команд.

В загальнокомандному заліку рокитнівчани, які виступали не в усіх вікових групах посіли 23 місце з 78 команд.

Висловлюємо щиру подяку за гостинність та допомогу борцівському клубу Umeå brottning, їх головному тренеру Samuel Eriksson, Magnus Nilsson та Ользі Панковій. Хай їм щастить в усіх добрих справах!

Безмежна вдячність бійцям і командирам Збройних Сил України за мужність та героїзм в обороні рідного народу!

Працюємо далі.

Джерело: Іван Парчук –тренер Рокитнівської ДЮСШ селищної ради, рефері турніру “BATTLE-2023”