Першу нагороду для вітчизняної команди здобув Василь Шуптар. Василь вже має бронзові медалі континентальної та світової першості, тому почував себе впевнено і на румунському килимі. Він розпочав з впевненої перемоги 4:0 над іспанським борцем (який між іншим двічі виграв чемпіонат Середземномор’я). В чвертьфіналі зустрівшись з італійським борцем він показав ще кращий результат, 10:0. Сутичка за вихід до фіналу виявилася непростою. Турецький спортсмен – володар бронзи ЧЄ та золота середземноморського чемпіонату цього разу виявися трішки сильнішим і Василь поступився з рахунком 9:6. Проте в бронзовому фіналі Василь переміг польського борця на туше та здобув бронзову нагороду. Вітаємо Василя та тренерський штаб з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів на міжнародній арені.