Дві бронзові нагороди завоювали наші хлопці в Бухаресті

Вашій увазі результати наших спортсменів на чемпіонаті світу в Бухаресті – в загальнокомандному заліку команда стала шостою!

В перший день змагань бронзову нагороду здобув Тарас Маркович у вазі 57 кг. Тарас впевнено відборовся першу сутичку, вигравши борця з Казахстану з рахунком 9:5. Але трохи поступився індійцю Кумару Раві, що є володарем золота та срібла чемпіонату Азії серед юніорів. Отримавши шанс на втіху Маркович не віддав супернику жодного балу, натомість здобувши 10 переможних очків. А в малому фіналі переміг з великим розривом борця з Узбекистану, котрий минулого року був чемпіоном Азії серед юніорів.

В останній день змагань бронзу здобув Богдан Грицай у вазі 92 кг! Варто зазначити, що на шляху до медалі Богдан показав впевнену та красиву боротьбу, першого суперника здолавши з рахунком 10:0, другого з рахунком 4:0. Майбутньому чемпіону змагань Шамілю Зубарову з Азербайджану в півфіналі Богдан програв лише один бал. А в малому фіналі знову переміг бронзового призера юнацьких Олімпійських Ігор та бронзового призера молодіжного чемпіонату Європи з Вірменії з рахунком 4:0.