В перший день наші дівчата здобули повний комплект медалей – золото, срібло та бронзу та стали другими в загальному заліку!

У фінал вийшли одразу дві наші спортсменки – Оксана Лівач у вазі 50 кг та Ангеліна Лисак у вазі 59 кг. Варто зазначити, що обидві борчині перемогли у півфіналі достроково по балам.

Суперницею Оксани Лівач стала Надія Соколова – віце чемпіонка світу U23, чемпіонка Європи серед молоді та срібна призерка молодіжного чемпіонату світу. Львівська борчиня не дозволила нав’язати собі чужу боротьбу, швидко вирівняла рахунок до 4:4 та перемогла за останньою результативною дією.

Завантажити результати категорія 50 kg

Ангеліну Лисак у фіналі чекала молдавська борчиня Анастасія Нічіта, чемпіонка Європи та світу серед молоді та володарка двох срібних нагород чемпіонату Європи U23. Сутичка вийшла непростою, до перемоги Ангеліні забракло одного балу, таким чином Лисак стала віце-чемпіонкою!

Завантажити результати категорія 59 кг

Бронзу здобула Аліна Рудницька (68 кг) виграв у білоруської борчині Євгенії Андрійчекової.

Завантажити результати категорія  68 КГ

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНОК ТА ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ!!! Станом на сьогодні наша команда друга в загальнокомандному заліку!

Бажаємо нашим дівчатам завтра перемог та стежимо за подіями чемпіонату ТУТ ВІДЕО ТА РЕЗУЛЬТАТИ