З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, – пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Чоловіча частина Асоціації спортивної боротьби та всі прихильники нашого виду спорту вітають прекрасну половину людства зі святом Весни! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо вам міцного здоров’я, здійснення всіх задумів і бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Жіноча збірна України від самого початку зайняла лідируючи позиції в жіночій боротьбі. Блискуча перемога Ірини Мерлені на першій Олімпіаді, де приймали участь жінки-борчині, стала тою високою планкою на яку рівняються наші дівчата. З того часу з усіх чемпіонатів світу та Європи U23 наші красуні повертаються з золотими нагородами.

Вчора на чемпіонаті Європи золото для України здобула Оксана Лівач, чекаємо на золоті медалі і сьогодні. Бажаємо нашим дівчатам перемог на всіх змаганнях та успіху на Олімпіаді в Токіо.