У вазі 68 кг бронзу завоювала Алла Черкасова!

Алла Черкасова показала блискучу боротьбу на шляху до півфіналу, перемагаючи всіх суперниць з перевагою в десять балів, але на жаль трішки поступилась дворазовій чемпіонці Європи Анастасії Братчиковій.

В малому фіналі Алла впевнено перемогла шведську борчиню та стала третьою на цих змаганнях!

Вітаємо спортсменку та тренерський штаб!

Бронзова призерка ІІ Європейських ігор з жіночої боротьби Алла Черкасова дуже задоволена своїм виступом у Мінську-2019, пише НОК України:

«Відчуття шикарні! Кожна сутичка вчора й сьогодні була дуже важкою, тому, переконана, що повернутися додому з медаллю Європейських ігор будь-якого ґатунку – це вже перемога».

Спортсменка висловила щирі слова вдячності своїм рідним та близьким, Асоціації спортивної боротьби України, Національному олімпійському комітету України за постійну підтримку, яка завжди мотивує на нові звершення.

«Зараз трошки відпочинемо, заліковуватимемо травми, а потім розпочнемо підготовку до ліцензійного чемпіонату світу. Головна мета – Токіо-2020, тож, треба працювати й працювати», – додала спортсменка.