Ми вже писали про те, що збірна кадетська команда зараз проходить навчально-тренувальний збір у Польщі.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennia_viber_2022-04-09_21-47-59-420.jpg)
На днях до Карліно також завітали команди Угорщини, Німеччини та Литви, щоб прийняти участь в командному турнірі. Загалом участь приймало вісім команд.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennia_viber_2022-04-09_21-47-59-920-1024x819.jpg)
Команда “Україна Один” вигралавсі сутички та вийшла у фінал. А Команда “Україна Два” виграла в польської команди, але програла німецькій. Оскільки червоно-біла команда перемогла німецьких спортменів, то друга українська команда також вийшла до фіналу!
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennia_viber_2022-04-09_21-40-01-696-1024x819.jpg)
Вітаємо українських спортсменів та бажаємо успішного виступу команді на чемпіонаті Європи в Бухаресті.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennia_viber_2022-04-09_21-40-01-224-1024x819.jpg)
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennia_viber_2022-04-09_21-40-01-903-1024x819.jpg)