В березні українські дівчата продемонстрували справжню силу духу та жагу до перемоги та стали віце-чемпіонками на чемпіонаті Європи.
Шлях до Будапешту, де проходила континентальна першість був непростим. Але українки проявили справжню мужність, та попри все вибороли п’ять медалей, дві з яких найвищої гідності.
Асоціація спортивної боротьби завжди преміювала чемпіонів та призерів головних стартів сезону. І надзвичайно приємно, що завдяки постійним партнерам АСБУ компаніям «Лімо» та «Lana Vitta» цю традицію вдалося зберегти навіть в умовах війни.
Президент Асоціації спортивної боротьби Юрій Копитко та Перший віце-Президент, народний депутат Едуард Прощук завітали на тренувальний збір жіночої команди в Карпатах, щоб вручити грошові премії медалісткам чемпіонату Європи та особисто привітати та підтримати дівчат.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280656736_2772272056415765_436593655249088476_n-1024x768.jpg)
“Яким би складним не був зараз час, наші спортсмени повинні тренуватись, адже це їхній фронт, і це їхній вклад у нашу перемогу та розвиток. – написав Юрій Копитко на своїй сторінці у фейсбуці. – Вкотре дякую за постійну підтримку нашій борцівській спільноті, Міністерству молоді та спорту України. А також головному тренеру жіночої збірної Андрію Стаднику, який вже давно став для дівчат справжнім наставником, а не лише тренером.
Такі зустрічі були б неможливі без наших відважних ЗСУ, тому щиро дякуємо нашим захисникам.”
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280584629_2772272073082430_7365740583375144628_n-1024x675.jpg)
Попереду перед нашими спортсменами чимало викликів, але ми віримо, що спільними зусиллями ми впораємось зі всіма труднощами. Віримо та наближаємо Перемогу разом!