28 листопада у місті Ліворно, Італія пройшли змагання міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків «“Trofeo labrone” Lotta olimpica» В змаганнях взяли участь близько 150 юних борців з Італії, Молдови, Польщі, Франції та України.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/Beyzhi.jpg)
Наші хлопці відборолися добре.
У ваговій категорії до 44 кілограмів львів’яни Іван Заліско став чемпіоном змагань а його товариш Маркіян Гринів здобув срібло.
Чемпіонов у ваговій категорії до 57 кг. став Святослав Дубяга. (тренер Віталій Борисенко)
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/57-kh.-I-mistse-Dubiaha-Sviatoslav-1024x991.jpg)
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/44-kh.-I-mistse-Zalizko-Ivan-II-mistse-Hryniv-Markiian-1024x965.jpg)
Учень Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного рокитнівчанин Віталій Марковець (тренери Парчук Іван та Захарук Олександр) – бронзовий призер у ваговій категорії до 68 кілограмів!
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/68-kh.-III-mistse-Markovets-Vitaliy-1024x733.jpg)
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/SHef-kylyma.jpg)
Вітаємо спортсменів та тренерів!