Сьогодні українська спортивна спільнота відзначає День Тренера!

Тренер – ключова фігура підготовки спортсмена. Він допомагає досягати спортивних результатів, навчає ставити цілі й досягати їх, виховує силу волі. Тренер завжди поруч зі спортсменом у процесі його підготовки та змагальної практики.

Українські тренери здобули в світі великий авторитет, адже вітчизняні борці завжди повертаються з міжнародних стартів з медалями.

Бажаємо нашим невтомним наставникам мирного неба над головою, терпіння з вихованцями, успішної реалізації їхнього таланту і, звичайно, процвітання в тренерській кар’єрі. Нехай у Вашому житті буде якомога більше кубків і нагород, а, головне, сил і здоров’я, енергії та успіху. Залишайтеся чудовим прикладом для своїх підопічних і ставте нові рекорди!

Сьогодення поставило перед тренерами нові виклики, але навіть у військовий час тренери піклуються про своїх учнів. Саме тренери допомагали евакуйовувати неповнолітніх спортсменів з місця бойових дій, вивозили учнів з окупації та шукали можливості для того, щоб молодь могла продовжити тренування.

Вся борцівська родина та всі прихильники нашого виду спорту пишаються нашими тренерами та відчувають величезну вдячність за їх щоденну працю на благо країни.

Вітаємо всіх дитячих тренерів, адже саме на них лежить величезна відповідальність – закласти фундамент майбутньої боротьби. Вітаємо всіх особистих наставників, адже саме вони щодня поруч з нашими чемпіонами, підтримують їх в моменти перемог і навіть поразок. Вітаємо тренерський штаб національних команд – адже вони захищать честь країни на світовій арені.

Віримо в майбутні перемоги!