23-24 вересня в словацькому місті Кошіце пройшли змагання ІІІ міжнародного юнацького турніру-меморіалу з вільної боротьби пам’яті Мароша Талло, які носили особисто-командний характер. В турнірі взяли участь 24 команди з Словаччини, Молдови, Польщі, Литви, Угорщини, Чехії та України.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/6.-37-kiloramiv.-Na-piedestali-vsi-ukraintsi.-CHempion-Oleksandr-Smakula-Zbarazh-Artem-Liashchuk-sribnyy-pryzer-Vitaliy-Tkach-Zbarazh-bronzova-nahoroda-1024x683.jpg)
На килим вийшло більше 100 юнаків та дівчат серед яких були призери національних чемпіонатів своїх країн та Європи. Українці були представлені у складі чотирьох команд: Збараж та Теребовля (Тернопільська обл.), Львів та Рокитне (Рівненщина). Вище всяких похвал виступила команда борцівського клубу «Чемпіон» з славного міста Збараж під керівництвом Заслуженого працівника культури та спорту України, майстра спорту Петра Короля. Вони чемпіони змагань в командному заліку! Українці виступили добре! Всі наші команди поїхали додому з нагородами.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/3.-CHempion-zmahank-Artem-Perkhaliuk-Terebovlia-Tymofiy-Kovalchuk-Rokytne-bronzovyy-pryzer-turniru-1024x683.jpg)
Щира вдячність бійцям та командирам Збройних Сил України за мужність та героїзм в обороні рідної землі!
Автор: Іван Парчук – суддя міжнародного турніру