Напередодні чеміпонату України у Львові відбувся семінар для суддів Всеукраїнської та міжнародної категорій. Всього участь у семінарі взяли близько 40 суддів з різних регіонів України.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennia_viber_2023-05-11_17-00-37-250-1024x768.jpg)
Під час інтенсиву судді вдосконалювали не лише свої теоретичні знання, але й мали практичні заняття на килимі. Де спікер, голова суддівського департаменту, Роман Павлов на конкретних прикладах демонстрував спірні моменти боротьби та пояснював, як правильно їх оцінювати.
Суддя Юрій Дячок поділився з колегами тонкощами роботи шефа килима. Олег Собчук розкрив всі обовязки та функції рефері на килимі.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennia_viber_2023-05-11_17-00-37-697-1024x768.jpg)
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennia_viber_2023-05-11_17-00-37-565-1024x768.jpg)
Подібні семінари вже стали доброю традицією для вітчизняних судей, котрі уважно стежать за подіями в світовій боротьбі і весь час професійно вдосконалюються.
Роман Павлов та весь суддівський корпус висловлюють вдячність Львівській Федерації боротьби за допомогу в організації практикуму, а також команді Асоціації спортивної боротьби, яка провела чемпіонат країни на дуже високому рівні.