За ініціативи Асоціації спортивної боротьби України та підтримки американських партнерів Жіноча збірна команда у складі десяти спортсменок, серед яких призерка Олімпіади Ірина Коляденко та чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач, вирушила у тренувальний тур.
Дівчата відвідають Айову, Чікаго, Нью Йорк, Вашінгтон, Нью Джерсі. Протягом туру українські борчині будуть спілкуватися зі спортсменами, борцівською спільнотою, змагатися, та приймуть участь у зйомках документального фільму для стрімінгового сервісу Netflix.
Пишаємось нашими дівчатами!
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-03_15-44-52-047-922x1024.jpg)