У спортивному комплексі Полтавського заводу медичного скла за сприяння ПОВ НОК України спільно з Федерацією вільної боротьби Полтавської області при підтримці Управління молоді та спорту Полтавської ОВА відбувся XXXI відкритий чемпіонат Полтавської області з вільної боротьби пам’яті дворазового чемпіона світу Івана Шемякіна.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-1-768x1024.jpg)
У ньому взяли участь 130 спортсменів із Полтави, Києва, Білої Церкви, Броварів, Львова, Харкова, Лозової, Сум, Бахмута, а також борці з громад Полтавської та Одеської областей.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-3-768x1024.jpg)
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-768x1024.jpg)