23 вересня у Тлумачі відбувся відкритий обласний турнір із вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2012 р. н. Ці змагання присвячено пам’яті загиблого на війні колишнього міського голови Тлумача, майстра спорту України з греко-римської боротьби, голови циклової комісії з силових видів спорту Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання НУФВСУ Романа Круховського.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381176387_978874240037386_647027264436313021_n-1-1024x768.jpg)
2 серпня минулого року Роман Круховський загинув під час штурму у Бахмутському районі. Тож його друзі та однодумці організували спортивний турнір пам’яті Героя.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380280032_978874243370719_5325437925530141270_n-1-1024x768.jpg)
“Роман Круховський – це людина, яка завжди боролася. У спорті, за справедливість та Україну. Знав Романа особисто – колишнього голову Тлумацької громади. Щира, хороша й віддана людина. – каже перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби Едуард Прощук – Також він виховував спортивну молодь.”