Переможці Кубку України придумали дуже оригінальний спосіб популяризації спортивної боротьби. Відетпер жителі Прикарптаття та гості Івано-Франківська зможуть побачити на власні очі нйадорожчий трофей в Україні! Адже борці виставили свій трофей в торговому центрі Veles Mall для загального огляду.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428395851_1056578678933608_1513224911623520135_n-1024x683.jpg)
Кубок увійшов до Національного реєстру Рекордів України, як найцінніший спортивний трофей в Україні. Трофей створений американською компанією Saxton Industrial у Каліфорнії. Вага Кубку – 16 кг, виготовлений з надміцного алюмінієвого сплаву, покритий стерлінговим сріблом, а ручки оздоблені 22-каратним золотом.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428246822_1056578752266934_4017564090854957004_n-1024x768.jpg)
В грудні минулого року Кубок здобула команда Фвано-Франківська. І ось тепер трофей можуть побачити всі мешканці міста. На Прикарпатті функціонує 18 осередків, де боротьбою займаються понад тисячу дітей та підлітків. В регіоні виховали цілу плеяду успішних титулованих спортсменів, які здобувають медалі чемпіонатів Європи та світу. І можна сподіватись, що ефектний трофей викличе в дітей та підлітків інтерес і можливо приведе їх в спортивні зали.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428344964_1056578878933588_5553021993044181110_n-1024x768.jpg)
На презентації Кубку в торговому центрі зібралось чимало молоді, можливо серед них також є майбутні чемпіони. Адже під час урочистостей титуловані борці презентували і наш вид спорту, розповідали про тренування та свій шлях до медалей.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428409408_1056578858933590_7087830117188600995_n-1024x768.jpg)
Перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, народний депутат Едуард Прощук висловив вдячність партнеру Федерації боротьби Сергію Пукішу за підтримку цього заходу.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428211759_1056578805600262_279550031532404232_n-1024x802.jpg)
Кубок – це перехідний трофей і наступного року нагороду вирушить в рідно місто найсильної борцівської команди. Хочеться вірити, що публічна демонстрація трофею стане традиційною і всі 24 області та Автономна республіка Крим побачать борцівську нагороду на власні очі.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428447500_1056578815600261_8667903583319515363_n-1024x682.jpg)