5-6 жовтня у місті Намислув (Польща) відбувся V  міжнародний   турнір – меморіал з вільної боротьби серед юнаків імені Вітка Процяка та Патріка Зіменчіка .

У змаганнях прийняло участь спортивні клуби Польщі, Німеччини, Словаччини, Чеської республіки.  Україну представляв спортивний клуб «Чемпіон» м. Збараж , який виборов ІІІ командне місце у змаганнях. У напруженій боротьбі чемпіонами стали: Баньковський Назар (30 кг.) , який був визнаний кращим борцем турніру та Хариш Владислав,(36 кг) ; срібні призери змагань: Вінтонович Ілля (30 кг.), Васьків Назар (35 кг); бронзові винагороди здобули: Шафранський Григорій (56 кг), Ключка Олег (60 кг.).

Змагання пройшли на високому організаційному рівні . Спортсмени продемонстрували красиву техніку, конкурентну  боротьбу та волю до перемоги.