Чотири медалі і Кубок на Гран-Прі Угорщини виборола команда греко-римлян. В командному заліку українці здобули ІІІ місце, поступившись господарям та команді Ірану.
В перший день змагань бронзову медаль до скриньки українців приніс харків‘янин – Ярослав Фільчаков (82). На другий день в боротьбі за бронзу потужного білоруса переміг – Володимир Яковлєв (77) з Дніпра. Дмитро Пишков (77), який виступає за Полтавщину виборов «срібло», в рівній боротьбі поступившись сербу Віктору Нємєшу. Впевнено пройшов до фіналу борець із Закарпаття Руслан Кудренець (67) який переміг трьох «самураїв», а у вирішальному двобої поступився корейцю.
В кроці від медалей зупинились Дмитро Цимбалюк (63) та Микола Кучмій (130).
Хорошу боротьбу продемонстрували Віктор Петрик (60) та Антон Куценко (67).
Вітаємо чоловіків з відмінним стартом та бажаємо команді Сергія Андреєва нових перемог!