15 січня в Римі розпочався рейтинговий турнір з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. На килим вийшли борці класичного стилю у вагових категоріях 55-60-63-67-87-97-130 кг. Україну представляли Андрій Семенчук (55), Ігор Курочкін (60), Дмитро Цимбалюк (63), Семен Новіков (97) та Владислав Вороний (130).

До 1/4 пройшли Курочкін, Новіков та Вороний, однак перемога була на боці їхніх суперників. Семен Новіков за результатами змагань пройшов у втішну сутичку, переміг і отримав змогу боротися в фіналі за третє місце. Однак, за підсумком сутички став п’ятим. Цей турнір став для Семена дебютним, адже він вперше виступав на міжнародній арені у новій ваговій категорії 97 кг.

Семенчук та Цимбалюк фінішували четвертими, Вороний восьмим, а Курочкін дев’ятим.

Не зважаючи на відсутність медалей, кожен з українців приніс збірній командні рейтингові бали.

Результати першого дня Matteo Pellicone Ranking Series, GR 55-60-63-67-87-97-130:
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [247.90 KB]

В другий день турніру на килим вийдуть представники класиків у категоріях 72-77-82 кг та жінок у вазі 57-62-68-76 кг.