Сорок п’ять років тому відчинила свої двері для спортсменів Олімпійська база в Конча-Заспі. За ці роки в стінах спортивного центру виросло не одне покоління чемпіонів.

Для борців база давно стала другою домівкою, адже більшість зборів відбувається тут, під Києвом, звідки національні збірні вирушають на міжнародні старти, аби гідно захищати честь жовто-блакитного прапора. Результати вітчизняних спортсменів залежать в першу чергу від наполегливої праці, але комфортні умови проживання на зборах також впливають на загальну готовність атлетів. Тому тішить той факт, що побутові умови на базі покращуються. І сподіваємось в перспективі рідний спортивний майданчик стане базою міжнародного рівня. Адже на збори до борців завжди приїздять спортсмени з інших країн. А напередодні Київського Міжнародного турніру (який щороку збирає близько 30 країн-учасниць) борцівський зал перетворюється на маленьке олімпійське містечко, адже тут тренуються борці з усього світу.

Тому сьогодні, святкуючи цю серйозну дату, ми з оптимізмом дивимось в майбутнє та сподіваємось, що з кожним наступним роком база ставатиме більш комфортною, що дозволить нашим олімпійцям досягати найвищих результатів!

https://www.youtube.com/watch?v=ChWpHp2UCLc&feature=share&fbclid=IwAR0C6qD34UiORpF18-s60AZauC3WgDvzcl_OtS0NmgbR_TGs5yd-0NecC6Q