8 вересня, в Одеському академічному театрі відбулася урочиста церемонія нагородження 10-ї ювілейної Міжнародної спортивної премією «Золотий Мангуст».

У заході взяли участь понад тисячу гостей з усього світу – бізнесмени, меценати, українські та зарубіжні зірки спорту, видатні спортсмени та спортивні діячі.

Премія «Золотий Мангуст» заснована в 2009 році громадською організацією «Мангуст» з метою визнання кращих спортсменів, підняття спортивного духу в суспільстві, популяризації спорту і здорового способу життя, відродження кращих традицій спорту.

Засновниками спортивної премії є президент Національної федерації грепплінг України, голова громадської організації «Мангуст», майстер спорту СРСР з вільної боротьби, заслужений тренер України, президент спортивного клубу «Мангуст» Магомед Магдієв, віце-президент спортивного клубу «Мангуст», майстер спорту СРСР з самбо та вільної боротьби Лернік Мусаелян, президент Вінницької обласної федерації панкратіону Ігор Ільчишен.

Цього року лауреатами премії стала 41 людина. У числі номінантів «Золотого Мангуста» – 2018 Олександр Усик, Василь Ломаченко, Анатолій Ломаченко, Абдулманап Нурмагомедов, Ярослав Войтович, Сергій Бубка, Ненад Лаловіч і багато інших видатних спортсменів, тренерів та спортивні діячі.

Магомет Магдієв привітав всіх лауреатів премії «Золотий мангуст», зазначивши, роль спорту, як посла миру. Він також наголосив на важливості залучення молоді до занять спортом, а також доступності занять спортом для всіх.

 

ФОТО ЛАУРЕАТІВ ПРЕМІЇ

https://www.facebook.com/pg/mongooste/photos/?tab=album&album_id=2385223551504381&__tn__=UC-R

ФОТО ЦЕРЕМОНІЇ

https://www.facebook.com/pg/mongooste/photos/?tab=album&album_id=2385043094855760

РЕПОРТАЖІ З ПОДІЇ

 


За матеріалами інтернет видань