Шановні тренери, організація тренувального процесу, відкриття залів для тренувань, по Україні розпочалась.
Проявляйте ініціативу. Звертайтеся до управлінь та департаментів спорту щодо розпоряджень про роботу спортивних залів та проведення групових тренувань. В багатьох областях уже проводяться навчально-тренувальні збори для членів національних команд, та 23 травня очікується відкриття залів спортивних шкіл.
Схожі новини
Борцівський дайджест (22-28 квітня)
olexandra,
29/04/2019
1 min read
Борцівський дайджест (10-17 червня)
olexandra,
17/06/2019
1 min read