Національний олімпійський комітет України висловлює Вам слова вдячності за увагу та турботу, що спрямовані на забезпечення розвитку олімпійських видів спорту та олімпійського руху в Україні.
Попри всі труднощі та нові виклики, спричинені пандемією COVID-19, ми продовжуємо слідувати олімпійським цінностям та поширювати їх в різних куточках країни.
Цього року, враховуючи ситуацію, що склалась через впровадження обмежувальних заходів, НОК України з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) ініціює проведення Олімпійського дня в режимі онлайн.
Учасником масштабної онлайн-естафети Олімпійського дня – 2020 в нашій країні, яка триватиме з 01 по 19 червня, може стати кожен бажаючий, адже правила участі дуже прості ( ПРАВИЛА ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ).

Долучайтеся до естафети Олімпійського дня-2020, розділяйте олімпійські цінності та вигравайте олімпійські подарунки!

Правила участі:

1. Для того, щоб взяти участь в естафеті учасник повинен:
– зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;
або
– зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.

2. У відео /або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету…».

3. Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс!!!) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday

4. Щотижня серед найкращих відео та фото будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.

5. Найкращі відео та фото потраплять у фінальний відеоролик естафети OlympicDay-2020 в Україні із зірками українського спорту.

6. Дати проведення естафети: з 1 по 19 червня 2020 року.

*У кожного учасника естафети обов’язково повинен бути відкритий
акаунт/сторінка, що дозволить адміністраторам НОК побачити пост та у разі
виграшу зв’язатися з переможцем.

Нашу єдність буде презентовано у відеоролику, який буде представлено Міжнародному Олімпійському Комітету.