Сьогодні вся борцівська спільнота України згадує Майстра спорту СРСР з класичної бюоротьби, Заслуженого тренера України, президента ФГРБУ Володимира Карповича Кисіля, який очолював ФГРБУ з 2000 року до дня трагічної загибелі в 2009 році.

Ставши президентом ФГРБУ Володимир Карпович взявся ретельно підтримувати борців та заохочувати їхніх наставників. Вже в 2000 році юніорська збірна України під керівництвом Олександра Котового, на чемпіонаті світу у Франції в командному заліку виборола І-е командне місце. Чемпіонами тоді стали – Армен Варданян, Володимир Шацьких, Сергій Рутенко. «Срібло» здобув Михайло Швидкой і «бронзу» виборов світлої пам’яті – Олексій Вакуленко. В 2003 році чоловіча збірна України на чемпіонаті світу у Францїї в командному заліку завоювала 2-е місце! Наші борці вибороли 6-ть Олімпійських ліцензій! 2004 рік – чоловіча збірна виграла чемпіонат Європи в Швеції. На чемпіонаті Європи в 2006 році відзначилися: Михайло Ніколаєв «срібло», «бронза» Олександр Хвощ та Олександр Чернецький. 2006 рік – чемпіоном світу став Володимир Шацьких. 2007 рік чоловіча збірна з греко-римської боротьби під керівництвом світлої пам’яті Нельсона Давидяна, виборола Кубок світу в Туреччині. Відзначилися: В. Рагімов, Д.Кримов, А. Варданян, Д. Пишков, В. Ліщинський, Д. Тімченко, О.Чернецький. В 2008 році на Олімпійських Іграх в Пекіні Армен Варданян завоював «бронзу». Безумовно, в успіхах наших борців на міжнародній арені була величезна заслуга Володимира Кисіля, який фінансово підтримував борців та тренерів.

Завдяки участі Володимира Карповича Кисіля чоловіча збірна України з греко-римської боротьби була однією з найсильніших команд Європи та світу. Дякуючи опіці та підтримці Володимира Карповича Кисіля греко-римська боротьба в Україні вийшла на високий рівень. Вічная пам’ять достойному чоловікові та щедрому меценату Володимиру Кисілю.