Українські спортсмени зможуть брати участь в НТЗ лише при наявності сертифікату про вакцинацію чи з негативними експрес-тестами.

Таке нововведення стосуватиметься спортсменів національних збірних, які проводитимуть індивідуальні тренування, навчально-тренувальні збори на території України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та постанов Головного державного санітарного лікаря країни, весь тренувальний процес тепер відбуватиметься тільки при наявності міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозною вакцини, або ж довідки щодо негативного результату експрес-тесту на антиген або ПЛР-тесту, що зроблений не пізніше ніж за три доби до початку відповідного заходу.

Нагадаємо, що Міжнародний олімпійський комітет запровадив більш жорсткі правила для тих спортсменів, які боротимуться за путівку на Олімпійські ігри-2022. Таким чином, у Пекін зможуть потрапити лише щеплені атлети, або вони будуть вимушені провести 21 день в ізоляції. Тож уся олімпійська збірна України має бути повністю вакцинована. Крім того, більшість міжнародних стартів сьогодні відбуваються за участі лише вакцинованих спортсменів.

Будьте соціально-відповідальними! Вакцинуйтесь!