У польському місті Намислов відбувся Х традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та кадетів імені Вітека Процяка та Патріка Жиманчика.

За підсумками змагань, команда Збаразького Збаразької ДЮСШ/ФСК «Чемпіон» посіла друге загальнокомандне місце, здобувши 8 золотих, 4 срібних, 2 бронзові нагороди. Кращим борцем турніру став Владислав Хариш. Перше місце зайняли господарі змагань – представники Польщі, третє місце – команда Туреччини з м. Сівас.

Переможцями міжнародного турніру стали: Худо Остап – 38кг., Низовий Іван – 41кг, Павленчак Дмитро – 44кг, Курсенко Дмитро – 62кг, Хариш Владислав – 60кг, Швидкий Вадим – 65кг, Галушка Тимур – 80кг, Дячук Юрій – 92 кг.

Друге місце вибороли: Максимчук Іван – 48кг, Кіптенко Микита – 52кг, Вінтонович Ілля – 55кг, Бовтун Назар – 60кг.

Третє місце посіли: Борак Дмитро – 55кг, Мусензовий Назар – 71кг.

Кращий борець турніру – Хариш Владислав.