Шановні тренери, організація тренувального процесу, відкриття залів для тренувань, по Україні розпочалась.
Проявляйте ініціативу. Звертайтеся до управлінь та департаментів спорту щодо розпоряджень про роботу спортивних залів та проведення групових тренувань. В багатьох областях уже проводяться навчально-тренувальні збори для членів національних команд, та 23 травня очікується відкриття залів спортивних шкіл.
Схожі новини
ВІДЕО ТРАНСЛЯЦІЯ КМТ – ДЕНЬ ДРУГИЙ
olexandra,
26/02/2021
1 min read
Борцівський дайджест (2-9 грудня)
olexandra,
09/12/2019
1 min read