Напередодні чемпіонату світу в Будапешті пройшов конгрес UWW

На конгресі було заслухано фінансовий звіт про діяльність UWW, обговорені нові ініціативи в жіночій боротьбі і роботі з просування боротьби в засобах масової інформації.

Делегати також взяли участь у виборах нового складу бюро UWW, який буде працювати найближчі шість років. У нього входять сім чоловік, але голосували тільки за шістьох, так як до цього замість вийшов з бюро з власної ініціативи президента Федерації боротьби Ірану Расул Хадема в цей керівний орган була обрана китаянка Чжен Ся. Зберегли своє членство в бюро Наталія Яригіна (Росія), Стен Дзідіч (США), Даулет Турлиханов (Казахстан) і Замел Сайяф Аль Шахрані (Катар). До них приєдналися новообрані члени – Педро Сільва (Португалія) і Пітер Бача (Угорщина).

У кулуарах конгресу відбулася зустріч представників Південної і Північної Корей. Її організував в рамках підтримуваного олімпійським рухом діалогу між двома країнами Ненад Лаловіч. Сторони обмінялися дружніми рукостисканнями, тепло поспілкувалися і побажали один одному успіхів на чемпіонаті світу.

На проведеному також засіданні бюро UWW були розглянуті деякі питання регламенту змагань. Зокрема, було вирішено посилити покарання за неспортивну поведінку. Борець або тренер, що отримали другу жовту картку, знімаються з поєдинку і усуваються від змагань. Рекомендовано утримуватися від святкування на килимі перемоги в малому фіналі, а дозволяється відзначати перемогу тільки борцям, які завоювали золоті медалі. Було також звернуто увагу на необхідність спортсменам проявляти помірність в демонстрації релігійних жестів.

Також введена ліцензія UWW для тренерів, без неї вони не можуть перебувати зі своїми підопічними під час змагань.

Бюро UWW оприлюднило список міст, які отримали право на проведення чемпіонатів і першостей світу та континентів.

Чемпіонат світу: 2019 рік – Астана; 2021 рік – Осло.
Першість світу (до 23 років): 2019 – Будапешт; 2020 року – Тампере.
Першість світу (юніори): 2019 – Таллінн; 2020 року – Белград
Першість світу (юнаки): 2019 – Софія; 2020 року – Татабанья (Угорщина); 2021 – Будапешт.
Чемпіонат світу (ветерани): 2019 – Тбілісі; 2020 року – Афіни.

Чемпіонат Європи: 2019 рік – Бухарест.
Першість Європи (до 23 років): 2019 рік – Новий Сад; 2020 року – Зальцбург (Австрія).
Першість Європи (юніори): 2019 рік – Понтеведра (Іспанія); 2020 року – Скоп’є.
Першість Європи (юнаки): 2019 рік – Фаєнца (Італія); 2020 року – Кишинів.