Вашій увазі результати харківського турніру

20-21 жовтня в спорткомплексі «Політехнік» відбувся другий відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів, пам’яті майстра спорту міжнародного класу Мурада Караєва.

Всього в турнірі взяли участь 90 спортсменів з 15 міст України, а також з Дагестану і Молдови. Змагання проходили в 10 вагових категоріях. Оргкомітет спортивного заходу очолив проректор НТУ «ХПІ» Магомедемін Гасанов. Серед почесних гостей турніру були представники Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) – Михайло Черняк і Олексій Курцев. Вони привітали всіх учасників, наголосивши на важливості таких заходів для розвитку спорту в Україні.

Відзначимо, що турнір пам’яті Мурада Караєва проходить в Харкові вже другий раз і традиційно на базі СК «Політехнік». Організатором і генеральним спонсором є Дагестанська діаспора міста Харкова, за підтримки НТУ «ХПІ», ХОДА.

Довідка:

Мурад Рабадановіч Караєв (15 травня 1960 року – 24 січня 2012 року) – майстер спорту СРСР міжнародного класу з вільної боротьби, бронзовий призер Чемпіонату СРСР 1985 року, переможець міжнародного турніру на призи п’ятикратного чемпіона світу Алі Алієва. Мурад Караєв був неодноразовим чемпіоном і призером України, багатьох міжнародних змагань в складі збірної команди СРСР, ставав срібним призером Кубка СРСР.

Джерело: http://www.kpi.kharkov.ua