24 грудня в Холі Чемпіонів “НСК “Олімпійський” відбулася традиційна церемонія нагородження кращих борців сезону.

Ось вже третій рік поспіль елітний борцівський клуб нагороджує кращих з кращих, тих хто протягом року завойовував медалі найвищого ґатунку на світових борцівських килимах.

2018-ий рік видався дуже непростим, але врожайним на медалі. Загальний здобуток український збірних – біль ніж 70 медалей Європейських і Світових Чемпіонатів!.

Цього року Ліга розширила свої межі – вперше разом з борцями греко-римського стилю були відзначені представники вільної та жіночої боротьби. До лав  Прем’єр-Ліги за особисті досягнення у спорті була прийнята перша Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені та срібний призер лондонської Олімпіади Валерій Андрійцев. В присутності дружньої борцівської родини видатні атлети отримали іменні срібні нагороди – символ багаторічної праці та волі до перемоги.

Під час урочистостей Асоціація спортивної боротьби України відзначила грошовими преміями всіх чемпіонів та призерів цьогорічних чемпіонатів  та понад 120 особистих тренерів

На цьогорічній церемонії АСБУ також презентувала нову номінацію – “Кращий суддя 2018”. Відзнаку за визначні досягнення у роботі суддівського корпусу вручили судді міжнародної категорії, голові суддівського корпусу греко-римської боротьби Олегу Собчуку.

За результатами року, найсильнішою областю за кількістю медалей стала Львівська, а перемогу у номінації “Кращий стиль боротьби 2018” здобула жіноча збірна на чолі з Володимиром Євоновим.

Наприкінці церемонії всіх гостей чекав приємний сюрприз – календар на 2019-ий рік із зображенням чарівних дівчат, які в різні роки здобували медалі чемпіонатів Європи, світу та навіть Олімпіади. Календар покликаний продемонструвати багатогранність наших дівчат – непереможні на килимі, поруч зі своїми дітками – вони ніжні та люблячі матусі.

Від імені АСБУ та ФГРБУ хочеться подякувати всім, хто приїхав на наше свято, всім спортсменам, тренерам, головам обласних федерацій, всім меценатам та благочинцям, президенту Асоціації спортивної боротьби України Олегу Кравченко та його команді, першому віце-президенту Юрію Копитко, віце-президенту Едуарду Прощуку  та всім людям, які впродовж цього року підтримували та розвивали спортивну боротьбу в Україні.

Хочемо побажати нашим борцям, дівчатам та їхнім наставникам терпіння, наполегливості, наснаги та нових перемог у новому 2019-му році!

ФОТОЗВІТ https://www.facebook.com/pg/greco.rome/photos/?tab=album&album_id=2189626721293439