У Харкові відбувся традиційний турнір з вільної боротьби. У турнірі взяло участь близько 200 спортсменів з України, Франції, Греції, Білорусі, Грузії та Молдови.

Зазначимо, що Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам`яті Леоніда Дуная проходять у місті щорічно. За життя тренера пройшло 20 міжнародних турнірів на його Кубок, а цьогоріч пройде 11-й турнір його пам’яті. Минулого року у зв’язку з карантином змагання організували у форматі чемпіонату України серед чоловіків.

Довідка. Леонід Олександрович Дунай – Заслужений тренер УРСР з вільної боротьби, майстер спорту України з вільної та греко-римської боротьби. Спортивну кар’єру розпочав у 19 років у товаристві «Динамо». У 1954 році почав працювати тренером, і вже у 1990 році отримав звання «Заслужений тренер УРСР». З грудня 1992 року і до останніх днів життя працював вчителем відділення вільної боротьби Харківського фахового коледжу спорту (у минулому – Харківське державне вище училище фізичної культури № 1). Виховав майстрів спорту СРСР та України, майстрів спорту міжнародного класу, неодноразових переможців і призерів національних чемпіонатів, юнацьких і юніорських чемпіонатів світу та Європи. Помер на 80-му році життя 2010-го року. 

Джерело: https://www.city.kharkov.ua/