Досить успіщно виступили наші юні спортмени на міжнародному турнірі в Польщі. Турнір відбувався в рамках навчально-тренувального збору U17. Команда під керівництвом Олега Зайця здобула 8 золотих медалей!
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennia_viber_2023-04-04_09-16-50-943-1024x768.jpg)
Чемпіони: Литка Христина 40кг, Богданова Тетяна 65кг, Соколовська Надія 73кг, Кайдаков Владислав 45кг, Заліско Іван 51кг, Батарон Ярослав 71кг, Постовий Дмитро 80кг, Пинязенко Максим 92кг. Віце-чемпіон: Сарієв Микита 60 кг. Бронзові медалі здобули – Гашимов Мірзахан 51кг,Бороган Віктор 60кг,Цвігун Дмитро 60кг,Крискевич Юрій 110кг.
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennia_viber_2023-04-04_09-16-52-845-1024x648.jpg)
![](http://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennia_viber_2023-04-04_09-16-52-546-1024x748.jpg)
Вітаємо спортменів та тренерський штаб!