Президент Асоціації спортивної боротьби України Юрій Копитко розповів про навчально-тренувальні збори борчинь національної збірної України в японському місті Нагоя.

“Від всієї борцівської спільноти України дякую Японії за запрошення наших дівчат, – каже Юрій Копитко. – Японія завжди була закритою не тільки для України, а й для інших держав. Іншими словами, японці до себе в гості нікого не запрошували, тренувалися самі і досягали фантастичних результатах на змаганнях найвищого рівня. Жартома скажу, що це певний прецендент у світовій боротьбі. З початком повномасштабної війни в Україні Японія стала ближчою до України. Окрім навчально-тренувальних зборів, наші дівчата під керівництвом Володимира Євонова проводять величезну медійну роботу. Наші збірниці дали безліч інтерв’ю японському телебаченню про війну в Україні. Більше того, наші дівчата на різноманітних заходах, у яких беруть участь, постійно наголошують на тому, що війна в Україні триває, що ворог продовжує бомбити наші території, вбивати мирних людей та руйнувати нашу інфраструктуру. Головний посил цих зборів – нагадати усьому світу, що війна в Україні триває”, – сказав Юрій Копитко.

Перебуваючи два тижні у Японії, наші дівчата взяли участь у безлічі активностей, в тому числі провели зустріч з мером міста Нагоя, провели активності з дітьми та студентами. Звісно, дівчата познайомились з японськогю культурою та щоденно проводили по два тренування.

Джерело: Kamp-sport