Вчора українські борчині разом з тренерами побували в гостях у легендарного американського борця, Олімпійського чемпіона Дена Гейбла.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-10_17-00-25-599-1024x478.jpg)
Найвидатніший американський борець всіх часів запросив дівчат на вечерю. І справжньою несподіванкою стали українські страви – борщ, вареники, різноманітні традиційні для нас салати. Чемпіон навмисно знайшов український кейтерінг, щоб продемонструвати повагу до українських традицій.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-10_20-35-12-028-1024x684.jpg)
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-10_20-35-11-960-1024x684.jpg)
Будинок борця та тренера більше нагадую справжній музей, тут неймовірна кількість нагород і велика честь, що ексурсію українкам проводив сам Денні “Мак” Ден. Звичайно спортсменки були в захоплені від особистого тренувального залу ветерана спорту, де лежить борцівський килим.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-791-576x1024.jpg)
Незважаючи на всі можливі титули (чемпіон світу та Панамериканський Ігор, кращий тренер США) пан Гейб виявися дуже простим та приязним у спілкуванні. А це людина, яка при житті заслужила справжній памятник.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-10_05-00-10-619-1024x576.jpg)
Пишаємось, нашими дівчатами, які гідно виконують свою місію та популяризують Україну в дружній країні.
![](https://ukrwrestling.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-10_20-35-11-878-1024x683.jpg)