3 листопада в Будапешті завершився Чемпіонат Світу з греко-римської боротьби U-23. В скарбничці української збірної опинилося три нагороди Світової першості – золото у категорії до 87 кг завоював Семен Новіков, а бронзові нагороди вибороли Артур Політаєв (67) та Максим Євтушенко (72).

Жора Абовян (60) та Владлен Козлюк (97) стали п’ятими, а Олександр Грушин замкнув десятку кращих борців Світу в категорії до 63 кг.

У загальнокомандному заліку українська збірна опинилася на четвертому місці, обійшовши Білорусь, Туреччину, Вірменію, Азербайджан тощо. А серед країн Європи наша команда посіла почесне третє місце.

Вітаємо українську збірну, тренерський штаб та велику армію людей, які допомогали у підготовці команди!

Окрема подяка за всебічну пібтримку президенту ФГРБУ Олегу Сазонову та президенту АСБУ Олегу Кравченку.