Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ УКРАЇНИ

18 Чер 2024

Статут

 

 

З 01.01.2013 року в Україні діє новий закон, що регулює діяльність громадських організацій – ЗУ « Про громадські об’єднання ».З введенням цього закону регулювання діяльності громадських організацій зазнало значних змін . Статутні документи більшості спортивних громадських організацій ( як національних , так і місцевих федерацій ) при новому законі застаріли і не відповідають його вимогам.

 

У зв’язку з неодноразовими зверненнями колег повідомляємо, що безкоштовно скачати статут громадської організації 2013 (зразок) Ви можете на сайті нашого юридичного партнера.

 

http://pravdop.com/ustav_obshestvennoy_organizacii___izmenenie_i_registraciya_v_2013_godu/

 

Коротка юридична довідка щодо змін.

Серед найбільш істотних змін у законі варто відзначити наступні:

– Скасовані територіальні обмеження на діяльність організацій.

Якщо раніше організації ділилися на місцеві, всеукраїнські та міжнародні, що в свою чергу давало право вести діяльність місцевим організаціям виключно на території певної області, то в даний момент будь-яка громадська організація (в тому числі місцева ) має право діяти як по всій території України, так і за кордоном;

– Виключена можливість колективного членства;

– На зміну « місцевим осередкам» прийшли «окремі структурні підрозділи» організації, для яких не можливо отримати статус юридичної особи;

– Введена чітка процедура перевірки всеукраїнських організацій на відповідність своїм статусом , а також прописаний порядок позбавлення такого статусу в разі відсутності територіального представництва у встановленій законом формі (окремі підрозділи ).

І це тільки основні зміни.

 

Крім того, вже кілька років Податковим кодексом України по-новому визначені ті джерела доходів для громадських організацій, які можуть звільнятися від сплати податків ( див. ст. 157 Податкового кодексу України ).

 

Закон дає п’ять років на приведення статутів у відповідність з новими вимогами.

 

Асоціація спортивної боротьби України, за допомогою свого юридичного партнера – Юридична компанія «Правова допомога» ; виконало вимогу закону в перший же рік його існування .

 

Це дозволило нашій Асоціації більш чітко виписати процедури роботи Конференції, Правління та інших органів, порядок прийому і виключення членів, передбачити нові форми присутності на місцях і порядок їх функціонування, що було обов’язковою умовою збереження статусу Всеукраїнської організації в 2014 і наступних роках.

Не все в новому законі відповідає специфіці діяльності спортивних федерацій в Україні. У зв’язку з цим представники Асоціація спортивної боротьби України увійшли до складу робочої групи при Мінмолодьспорт України, яка працює над удосконаленням профільного закону. Інформацію про роботу над змінами можна отримати у Секретаря Асоціації – Діни Харенко.

 

Діна Харенко

Секретар Асоціації

WordPress Theme built by Shufflehound. 11
ukUkrainian
0
    0
    Замовлення
    Кошик порожній